درباره شرکت میثاق سامانه ایرانیان

شرکت میثاق سامانه ایرانیان در راستای انجام رسالت اعتقادی خویش مبنی بر ارائه خدماتی فراتر از نیازهای تعریف شده مشتری، گامهای استواری را در طول سالیان متمادی و با تجربه‌ای بالغ بر ٣٠ سال برداشته است. .
در طول سال‌های فعالیت شرکت، سیر صعودی این روند تامین نیازهای مشتری در بالاترین سطح استاندارد مدل سازی، در کلیه محصولات و پروژه‌ها بطور مستمر ادامه داشته که نظر به حفظ حریم مشتریان، و بدلیل عدم تمایل آنان، در حال حاضر اشاره به بخش بزرگ و جدیدی از دستاوردهای درخشان شرکت مقدور نبوده؛ لکن امکان ارائه بخشی از توانمندیهای ایجاد شده توسط شرکت میثاق سامانه ایرانیان در طول این سالیان، از جمله قابلیت پیاده‌سازی مکانیزمهای پیچیده متحرک و پیشرفته و برخی قابلیت های دیگر، بطور حضوری میسر می باشد.

این شرکت با تکیه بر سرمایه‌ی ارزشمند خویش، یعنی اشتیاق و علاقه بی‌پایان به ساختن و ایجاد ماکتهایی نفیس، شاخص و ماندگار از محصولاتی زیبا و پیچیده برای صنایع و شرکتهای عظیم پرداخته است.

از جمله پروژه‌های اجرا شده توسط این شرکت، ساخت ماکت هواپیمای توربوپراپ PC7 در مقیاس ٨ / ١ می‌باشد که به تائید کارشناسان صنعت هوایی از حیث کیفیت، روش ساخت و مکانیزم‌های عملیاتی پیاده‌سازی شده، عینا شبیه هواپیمای اصلی و در نوع خود منحصر به فرد می‌باشد. این محصول در سال ١٣٧٣ به شرکت محترم هواپیما سازی ایران (هسا) تحویل گردید، و در سال ١٣٧٤ نیز که سفارش ساخت ماکت خودروی پژو٤٠٥ در مقیاس ٤ / ١ ، ازطرف شرکت ساپکو جهت کارهای نمایشگاهی و بازاریابی به این شرکت داده شد؛ مطابق رسالت این شرکت و حتی فراتر از تعهدات توافق شده در قرارداد فی مابین، ماکت خودروی مورد اشاره با دقتی بی‌مانند و در محدوده تلرانس‌های تعریف شده با سیستم‌های کاملا اکتیو و آپریشنال مکانیکی، الکتریکی و الکترونیکی، و پیاده‌سازی اکثر مکانیزمها، دقیقا منطبق بر مکانیزم عملکردی موجود در خودرو، در بالاترین سطح کیفیت، اجرا و با مباهات به مسئولین محترم شركت ساپکو تحویل گردید.


مشاوره رایگان

چنانچه نیاز به اطلاعات یا راهنمایی بیشتری دارید لطفا به صفحه مشاوره رایگان شرکت میثاق سامانه ایرانیان مراجعه نمایید تا بهترین پیشنهاد را دریافت نمایید.

ورود به صفحه مشاوره رایگان